Mobil Konkasör

Mobil Konkasör, sabit üretim hattı ile karşılaştırıldığında daha kısa kurulum süresi ve daha hızlı yer değiştirme imkânı sağlar. Sadece yatırımcıların yatırım riskini ve fırsat maliyetini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda proje tamamlandıktan sonra gereksiz yere kaldırma ve inşaat işlerini de önler.

Fabo Mobil Konkasör tesisleri, uzun yıllara dayanan deneyimle güncel kullanıcı ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Ekipmanın yapısal tasarımı, konfigürasyonu ve uyumluluğu, mobil kırma istasyonunun uygulama alanını önemli ölçüde genişletmektedir.

Mobil Konkasör
FABO Mobil Konkasör Tesisleri

FABO Mobil Konkasör Tesisleri

7 kıtaya kırma, eleme ve yıkama tesisleri satışı yapan FABO, piyasanın en güçlü kırıcılarını ve eleklerini üretmektedir. Bakım maliyeti düşük makineleri, yenilikçi tasarımları ve 17 yıllık tecrübesiyle müşterilerine benzersiz çözümler sunmaktadır.

Mobil çözümlerimiz:

 • Pro Serisi Mobil Konkasör Tesisi
 • MCK Serisi Mobil Sert Taş Kırma Tesisi
 • Mobil Tersiyer Kırıcı
 • Mobil Kırma, Eleme ve Yıkama Tesisi
 • Mobil Primer Kırıcı
 • Mobil Sekonder Kırma Eleme Tesisi
 • Mobil Dik Milli Kırıcı
 • Mobil Konteyner Tip Çeneli Kırıcı
 • Paletli Konkasör Tesisi
 • Paletli Eleme Tesisi

Taşınabilir Kırıcıların Avantajları

Kırıcılar konkasör tesislerinin en önemli ekipmanlarındandır. Kırma işlevi konkasör tesisinin temel işlevidir. Bu işlevi de kırıcılar üstlenir. Bu aşamada hem sabit kırıcıların hem de seyyar kırıcıların sahip olduğu bazı avantajlar bulunur. Seyyar kırma tesisinin sunduğu avantajlar şu şekildedir;

 • Firmaları montaj ve demontaj gibi maliyetlerden kurtarır
 • Kolay nakliye edilebilme özelliği sayesinde firmaların ulaşım ve nakliye giderlerini düşürürler
 • Yüksek performansta işlem yapabilme özelliğine sahiptir
 • Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde işlem yapabilirler
 • Kısa dönemli projeler için firmalara kârlılık sağlar
 • Sabit kırıcıların yaptığı tüm işlemleri yapabilme kabiliyetine sahiptir

Mobil Kırıcı Fiyatları

FABO Global markası uzun yıllardan beri konkasör tesisi ve beton santrali üretimi gerçekleştiren sektördeki önemli bir markadır. Tüm ürünlerini kendi mühendis kadrosuyla imal etmektedir. FABO Global hem sektöre hem de ar-ge çalışmalarına önemli yatırımlar yapmaktadır. Firmaların konkasör tesisi ve konkasör tesisi ekipmanı ihtiyaçlarına pratik ve uygun çözümler sunmaktadır.

FABO Global markası son teknolojik imkânları kullanarak kırıcı modelleri üretmektedir. Bu yüzden sabit kırıcı veya mobil yapıdaki kırıcı modelleri noktasında da geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.  Mobil kırıcı fiyatları ve diğer tüm ihtiyaçlarınız için FABO Global ile iletişime geçebilir konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mobil Tersiyer Kırıcılar

Mobil Tersiyer Kırıcılar

FABO Global Mobil Tersiyer Kırıcı modelleri tek şasi üzerinde tasarlanmıştır. Bu saye tek bir çekici ile kolayca nakliye edilebilir. MTK serisi Mobil Tersiyer Kırıcılarımız; Besleme Bunkeri, Besleme Bandı, Yüksek Devirli Özel Turbo Tersiyer Kırıcı, Tersiyer Çıkış Bandı, Yüksek Stroklu Titreşimli Elek ve Stok Bantlarından oluşmaktadır.

Mobil Primer Kırıcılar

Mobil Primer Kırıcılar

FABO Global Mobil Primer Kırıcıları taş kırma işleminin ilk kademesinde görev alan kırıcılardır. FABO Globa’in ürettiği Mobil Primer Kırıcılar 3 farklı seride tasarlanır ve her seride 3 model bulunur. Bu seriler; MJK Serisi Mobil Primer Çeneli Kırıcılar, PDK’lı Mobil Primer Kırıcılar ve MJC Serisi Mobil Elekli Primer Çeneli Kırıcılar şeklindedir.

Mobil Sekonder Kırma Eleme Tesisleri

Mobil Sekonder Kırma Eleme Tesisleri

FABO Global sekonder kırma tesisleri, taş kırma işleminde ikincil kırıcı olarak kullanılır. FABO Global sekonder kırıcılar 2 seri halinde tasarlanmıştır ve her seride 3 model bulunur. Bu seriler; MDMK Serisi Mobil Sekonder Darbeli Kırma Eleme Tesisi ve MCC Serisi Konik Kırıcılı Mobil Kırma Eleme Tesisi’dir.

Paletli Konkasör Tesisi

Paletli Konkasör Tesisi

FABO Global Paletli Konkasör Tesisleri, çelik bir palet üzerine inşa edilen mobil kırma sistemleridir. Uzaktan kumanda ile hareket ettirilen paletli konkasör tesisleri, zorlu arazi şartlarında bile rahatça hareket edebilmektedir. Paletli konkasör tesisi modelleri; çeneli kırıcı, darbeli kırıcı, dik milli kırıcı ve konik kırıcı olarak farklı tiplerde tasarlanmaktadır.

Etiketler: satılık mobil konkasör, mobil konkasör fiyatları, mobil konkasör tesisi, mobil konkasör, mobil kırıcı, seyyar konkasör

Menü