Mobil Asfalt Plent Tesisi

Mobil asfalt plentler, taşınabilir özelliği olan asfalt tesisleridir. Sabit tesislerin kapasitesine benzer verimlilikte çalışan bu iş makinaları, mobil avantajlar ile firmaların istekleri performansı vermektedir. Farklı işletmelere göre değişik özellik ve kapasitelerde mobil iş makinaları üreten firmamız, yine müşteri isteklerine göre bu genel üretimli iş makinalarının da ekstra özellikli versiyonlarını üretmektedir.
Hazır beton üretimi, taş kırma ve eleme tesisleri konusunda deneyimli olan firmamız, asfalt plent tesislerinde de aynı deneyim ve özene sahiptir. İş sahası sürekli değişen firmalar tarafından kullanılan bu ürünlerimiz, kısa süreli işlerde yüksek verim ile çalışmaktadır. Çevreye zarar vermeyen özelliği sayesinde şehir içinde ya da yerleşim birimlerinin yakınlarında kullanılabilir.

e9efDüzenli bakım ve temizliği yapıldığında uzun seneler kullanılabilen bu iş makinaları, asfalt elde etmek için gerekli agrega malzemelerini bitüm ile karıştırarak kaliteli yol malzemesi elde etmek için kullanılır. Firmamız bünyesinde en dayanıklı ham madde ve özel tasarımlar ile üretilen mobil asfalt plenti tesislerinde satış sonrası kullanım sırasında her hangi bir arıza olması durumunda haftanın her günü 24 saat hizmet veren destek hattını arayarak sorununuz hakkında bilgi verebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızın yardımı ile kısa sürede sorunuza çözüm bulup zaman kaybetmeden yeniden hizmet vermeye başlayabilirsiniz. Fabo Makina bünyesinde imal edilen tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu tesislerimizde de en zor iklim koşullarına karşı uzun yıllar dayanma özelliği vardır.

Alanında emin adımlarla ilerlemek isteyen firmaların tercihleri firmamız ile siz de tanışıp işlerinizi daha avantajlı ve daha kaliteli bir şekilde yürütebilirsiniz. Uzun süreli ve yüksek kapasitede kullanım için ideal olan iş makinalarımız, işletme tesislerimiz hakkında bilgi almak ve mobil asfalt plenti fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Asfalt Plent Tesisi
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir