Mekanik Stabilizasyon Plenti

Mekanik stebilizasyon plenti, yol yapımı, hava alanı ya da pist yapımı için gerekli olan malzemelerin hazırlanmasında kullanılan bir iş makinasıdır. Genel olarak saatte 300 ila 600 ton ürün elde edilmesinde kullanılan bu iş makinaları, işletme ihtiyacına göre özel kapasitelerde de tasarlanıp üretilebilmektedir.
Sektöründe lider isimler arasında yer alan firmamızın, tüm ürünlerinde sağladığı dayanıklılık ve kalite bu ürünler için de geçerlidir. Fonksiyonel özelliklerde imal edilen ürünlerimizin hiç biri insan sağlığı ya da çevreye zarar verecek bir madde içermemektedir. Sistem genel olarak besleme bunkeri, konveyör bant, mikser ve stok bunkerinden oluşmaktadır. Sisteme besleme bunkerleri aracılığı ile verilen agregalar, ilk olarak bantlı konveyörler aracılığı ile miksere taşınır. Burada karışımı yapıldıktan sonra yeniden bantlı konveyörlere taşınan malzemeler, son aşamada stok bunkerlerinde depolanırlar. Basit bir işleyişi olan bu mekanik stebilizasyon plentleri, makina üzerinde monte edilmiş bir kumanda kabininden tek bir personelin yardımı ile bilgisayarlı olarak kumanda edilmektedir. Tesis işleri ve kullanılacak yere göre mobil ya da sabit türleri olan bu iş makinaları, kurulum aşamasında da işletmelerin zamandan tasarrufunu sağlamaktadır. Önemli bir yapının oluşumu için gerekli olan ham malzemelerin karıştırılıp kullanıma hazır hale gelmesinde etkili olan bu ürünümüz, firmamızın en kaliteli ve en çok tercih edilen ürün çeşitleri arasındadır.
Satış sonrası 7/24 destek hattı ile yurt içi ve yurt dışındaki bir çok başarılı firmanın ilgisini çekmiş olan Fabo Makina, mekanik stebilizasyon plenti konusunda da son derece başarılıdır. Uzun seneler sorunsuz şekilde işlerinizde kullanabileceğiniz ürünlerimiz ve mekanik plenti fiyatları için firmamızı arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Satılık Mekanik Stabilizasyon Plenti ve Mekanik Plent Tesis fiyatı için lütfen bizi arayınız!

Mekanik Stabilizasyon Plenti
Rate this post