Kübikser Darbeli Kırıcı

Kübikser Kırıcı

Kübikser darbeli kırıcı, düşük maliyeti ile pek çok firmanın kullandığı bir iş makinası türüdür. Dayanıklı ve kullanışlı bir yapısı ile uzun seneler rahatlıkla kullanılabilen bu kırıcılar en sert ocak malzemesinden, en yumuşak yapılısına kadar tüm maddelerin kırımında kullanılabilir. Bu iş makinaları ile en yüksek verim, orta sertliğe sahip çok iri olmayan malzemelerin kırımında elde edilmektedir.

Yüksek kırma kapasitesine sahip olan kübikser darbeli kırıcılar, işletme içinde kullanılan yere göre kimi zaman sekonder, kimi zaman ise primer kırıcı olarak kullanılabilir. İhtiyaca göre saatte ortalama 80 ile 270 ton malzeme kırma özelliğinde olan kübikser darbeli kırıcı çeşitleri, hidrolik sistem özelliği ile kolaylıkla bakım ve tamir imkanı sağlamaktadır. Firmamız bünyesinde son teknoloji, CE standartlarına uygun tasarım, dayanıklı ve insan sağlığını olumsuz etkilemeyen ham madde ile üretilen kırıcı çeşitlerimizin montaj, demontaj, bakım ve tamir durumlarında en hızlı ve kaliteli hizmeti vermekteyiz. Sektöründe haklı bir başarıya sahip olan Fabo Makina ürünleri ile siz de kendi alanında adınızı altın harfler ile yazdırabilirsiniz. Maliyet açısından uygun bütçe ile kısa sürede yüksek performans elde etmek isteyn firmalar için ideal ürünlerimiz hakkında detaylı  bilgilere, ürün açıklamaları kısmından ulaşabilir, kendinize ve işletmenize en uygun iş makinalarını belirleyebilirsiniz.

Satılık Kübikser Kırıcı

İşletmeniz bünyesine yeni bir kübikser darbeli kırıcı makinası katmak ve gücünüzü en uygun maliyet ile arttırmak için bizimle iletişime geçebilir, istediğiniz her an müşteri hizmetlerimizden destek alabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Kübikser Darbeli Kırıcı
Rate this post