Hazır Sıva Tesisi İmalatı

Hazır Sıva Tesisi İmalatı
Hazır sıva üretiminde kullanılan makinelerden birisi de hazır sıva mikseridir. Hazır sıva mikseri, genel olarak dış cephe kaplamalarında kullanılmaktadır. Kum ve agrega partiküller içeren malzemelerin homojen ve efektik olarak karıştırılma işlemlerinde kullanılmaktadır.

Hazır sıva mikseri, sabit ve döner hareketli olarak 2 farklı şekilde üretilmiştir. Hazır sıva mikserlerinde karıştırılma işlemi, mil üzerinde bulunan ve kazan kenarına kadar uzanabilen kollar aracılığı ile yapılabilmektedir. Karıştırma işlemi ağır devirde yapıldığından dolayı agrega ve kum gibi malzemelerin karışımı homojen bir şekilde yapılabilmektedir.
Firmamız sektörün ihtiyaç duyduğu hazır sıva tesisi imalatı ve satışını yapmaktadır Hazır sıva üretimi için gerekli olan tesislerin ve sektör için gerekli olan tüm makinelerin üretimini kendi bünyesinde altında gerçekleştiren firmamız, ülkemizde en çok tercih edilen imalatçı firma konumunda bulunmaktadır. Hazır sıva santrali imalatçıları firmalar arasında ürettiği santral kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile ülkemizde lider konumda bulunan firmamızın tüm üretimleri yurtdışına da ihraç edilmektedir.
Firmamız, tüm santral ve tesis üretimlerinde olduğu gibi hazır sıva santralleri üretiminde de Avrupa Birliği Standartlarını göz önünde bulundurmaktadır. Deneyimli ve uzman kadrosuyla tüm hazır sıva ürünleri üretimini yapan firmamızdan son teknoloji olan tesisleri satın alabilirsiniz. Üretimlerimizde, çevreye ve insan sağlığına zarar verici hiçbir madde ve malzeme kullanımına da yer verilmemektedir. Tüm tesislerimiz zorlu hava şartlarına ve çalışma koşullarına uygun olarak üretildiğinden, çalışmalarınızın yarıda kalmasına da neden olmamaktadır.
Hazır sıva tesisi satın almak isteyen firmaların akıllarındaki sorulardan birisi de hazır sıva makinesinin maliyeti konusunda yaşanmaktadır. Firmamız, beraber çalışmalar yürüttüğü tüm müşteri firmalara fiyat konusunda gerekli kolaylığı sağlamaktadır. En uygun fiyatlarda ve ödeme koşullarında satışlarını gerçekleştiren firmamızla çalışarak, hazır sıva tesisi maliyeti konusunda problem yaşamadan uygun ödeme seçenekleri ile tesis alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızın gerçekleştirmiş olduğu tüm satışlar garantili olup, herhangi bir problem anında teknik ekibimizle birlikte hizmet vermekteyiz. Firmamızın teknik ekibi 7 gün 24 saat hazır olup, her türlü bakım, onarım ve parça değişimi gibi ihtiyaçlarda kısa sürede destek sağlamaktadır. Firmamızı arayarak hazır sıva tesisi fiyatları hakkında detaylı bilgi ve teklif alabilirsiniz.Hazır Sıva Tesisi İmalatı
Rate this post