Hazır Sıva Tesisi

Hazır Sıva Santralleri
Hazır sıva; çimento, su, kum ve hava sürükleyici gibi maddelerden oluşan, hazır sıva santralleri aracılığı ile üretilen sıvadır. Hazır sıva tesisi ile üretilen hazır sıvalar, transmikser ve kamyonlar aracılığı ile şantiyelerde hizmete sunulur ve kullanılır. Hazır sıvalar, hem iç hem de dış yüzey malzemesi olarak tüm yüzeylerde kullanılır. Hazır sıva kullanımında dikkat edilmesi gereken ilk kurallardan birisi yüzeyin temiz olmasıdır. Hazır sıva uygulamadan önce yüzey tüm kir, toz ve yağ gibi kirliliklerden temizlenmelidir. Yeteri kadar temizlenmeyen ve kirli yüzeye uygulanan hazır sıvalarda,  zaman içerisinde dökülmeler yaşanır.
Hazır sıva, yapı işlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Geniş bir kullanım alanı bulunan hazır sıva, iç ve dış sıva malzemesi olarak kullanıldığı gibi ince ve kaba sıvı malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Hazır sıva, beton, gaz beton ve tuğla gibi yüzeylerde kullanılır. Sektör için son derece önemli olan bir malzeme olan hazır sıva, santraller aracılığı ile üretilir. Firmamız, hazır sıva üretimi için gerekli olan hazır sıva üretim makineleri üretimi yapmakta ve satışa sunmaktadır.  Firmamız aracılığı ile satışa sunulan hazır sıva santralleri ile üretimlerinizi yapabilir ve sektörün ihtiyaç duyduğu hazır sıva talebini arz edebilirsiniz. Firmamız, konkasör tesisi ve beton santrallerinin yanı sıra hazır sıva santrali satışı ile de ülkemizde en çok ilgi gören firmalar arasında bulunmaktadır.
Hazır sıva tesisi imalatını Avrupa Birliği Standartlarına göre gerçekleştiren firmamızın üretimleri yurtdışında da büyük ilgi görmektedir. Yurtdışında hazır sıva kurmak ve üretim gerçekleştirmek isteyen firmalara da ihracat yapan firmamız aracılığı ile son teknoloji santrallere sahip olabilirsiniz. Firmamız, hazır sıva santrali satışında, satış öncesi ve satış sonrası gerekli tüm desteği sağlamakta ve müşterilerin ihtiyaç duyduğu her anda teknik destek ekibi ile yardım sağlamaktadır. Fiyatlarda da her firmaya uygun ödeme koşulları sunan firmamızdan, ekonomik koşullarda hazır sıva tesisi satın alabilirsiniz. Satışa sunulan hazır sıva santrallerimiz, garanti kapsamında satışa sunulmaktadır. Hazır sıva santral fiyatları ve tesisleri için merak ettiğiniz tüm sorular ve satın alma işlemleri için firmamızı irtibat numaralarımdan arayabilir ya da firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hazır Sıva Tesisi
Rate this post