Beton Santrali Fiyatları

Beton santrali fiyatları almak istediğiniz santralin türüne, kapasitesine, ek özelliklerine ve daha pek çok faktöre göre değişir. Mobil beton santrali ya da sabit beton santrali olması, fiyatı etkileyen en önemli etkendir. Fakat burada sadece santralin fiyatı düşünülmemelidir. Uzun vadede maliyet hesaplaması yapılmalıdır.

Beton santrali fiyatları, santralin maliyetine ek olarak nakliye ücreti, sigorta, kurulum gibi ek maliyetlerle de birleşmektedir. Bu noktada, güvenilir ve satış sonrası hizmet anlayışı gelişmiş bir satıcı firmayla çalışmak önemlidir.

Beton Santrali Fiyatları Neye Göre Değişir?

Beton santrali fiyatları konusunda araştırma yaparken ilk etapta düşünülmesi ve dikkate alınması gereken faktörler vardır. Bunlar;

  • Ne tür bir santrale ihtiyaç duyulduğu
  • Alınacak santralin ne kadar süreyle kullanılacağı
  • Tek bir proje için mi yoksa uzun vadeli yatırım amaçlı mı satın alınacağı gibi şeylerdir.

Hem yatırım maliyetlerini hem de işletme maliyetlerini doğrudan etkileyen stratejik planlama aşaması özenle gerçekleştirilmeli, firmanın hedeflerine uygun makine alımı yapılmalıdır.

İkinci el beton santrali fiyatları ya da mobil beton santrali gibi seçeneklerin eksileri ve artıları ayrıntılı olarak değerlendirilmelidir.

Endüstrinin en güvenilir ve tecrübeli isimlerinden olan FABO, ikinci el beton santrallerinin bakımlarını ve gerekli tamiratını bizzat üstlenerek sıfır makine kalitesinde ikinci el santral satışı gerçekleştirmektedir. 2. El 100 m3 Mobil Beton Santrali için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Satılık Mobil Beton Santrali

Firmaların ihtiyaçlarına göre hem stok santraller hem isteğe göre özelleştirilebilen makineler hem de ikinci el beton santralleri sunan FABO, sektörel deneyimi sayesinde ihtiyacınız olan beton santrali tipini bulmanız için size yardımcı olacaktır. İlgili müşteri temsilcilerimizle yapacağınız görüşmeler sonucunda, en doğru ve en uygun maliyetli makineyi satın alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sabit ya da mini beton santrali çözümlerimiz dışında, satılık çimento silosu, beton mikseri gibi beton santrali ekipmanlarını; ayrıca yedek parça seçeneklerini de online kataloğumuzda bulabilirsiniz.

Mini Beton Santrali

FABO’nun sunmuş olduğu mobil beton santrali çözümleri, şu ana kadar 43 farklı ülkede sektörün öncü firmaları tarafından kullanılmaktadır. Mobil beton santrali çözümlerimizi incelemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

FABO mobil beton santralleri ile elde edeceğiniz avantajlardan bazıları:

  • Tek bir tır tarafından taşınarak kolayca proje alanına yerleştirilebilir.
  • Kurulum süresi çok kısadır. 1-2 saat içerisinde çalışmaya hazır durumdadır.
  • Kısa vadeli beton üretimi için idealdir.
  • Kurulum sonrası verilen eğitimlerle makinenin en verimli şekilde kullanılması sağlanır.
Menü