Asfalt Plenti

Satılık asfalt plenti, ülkemizde sınırlı sayıda firmanın hizmet verdiği bir sektördür. Bu sınırlı sayıdaki firmalar arasında önemli bir yere sahip olan Fabo Makina, piyasadaki en kaliteli ve en kullanışlı asfalt plenti tesislerinin satışını yapmaktadır. Farklı özelliklerde, değişik sektörlerden işletmeler ile çalışan firmamız, müşteri isteklerine göre özellik ve kapasite eklenen özel asfalt plentleri ile hizmet vermektedir.
Her zaman kalite ve güvenilirlikten yana olan firmamız, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz ürünleri ile rakiplerinizden bir adım önde hizmet vermenizde yardımcı olmaktadır. Satış sırasında sağladığı özel hizmeti, satış sonrası bakım, temizlik, tamir ve yedek parça hizmetlerinde de sağlayan firmamız, 7 gün 24 saat müşteri destek hattı ile arıza durumunda hemen müdahale edilmesini sağlamaktadır. Ara vermeden, her zaman kaliteli ve maksimum verimli hizmet vermek için gerekli firmamızın eşsiz tesisleri ile tanışabilirsiniz. Fabo Makina farkı ile işlerinizde yükselmek, avantajlı ürünlerimiz ve satılık asfalt plenti fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asfalt Plenti, sıcak bitüm ile değişken çeşitlerde ayrılmış agreganın bir mikserde karıştırılarak serilmeye hazır hale getirdiği tesislerdir.
Asfalt plentleri mobil ve sabit olarak 2 gruba ayrılmaktadır. Mobil asfalt plenti taşınabilir özelliği sayesinde 2 gün içerisinde işten işe taşınabilir özelliği sayesinde en çok tercih edilen ürünlerimizden birisidir.
Sabit asfalt plenti ise adındanda öne cıktığı gibi sabit ve taşınabilir özelliği yoktur.Sabit asfalt plent tesisleri taşınma maliyeti yüksek ve de-montajı uzun sürdüğünden dolayı sürekli aynı şantiye sahasında kullanılacak müşterilerimizin tercih ettiği bir ürünümüzdür.
Asfalt plenti ana mantığı şu şekildedir ; Alınan harmanlanmış bir agrega grubu ile belirli bir sıcaklıktaki sıcak bitümün karıştırılarak final ürün haline getirilmesidir.

Asfalt Plentler Çeşitleri ;

  • Batch Tipi Asfalt Plenti
  • Durum-Mix Tipi Asfalt Plenti diye 2’ye ayrılmaktadır.
Asfalt Plenti
Rate this post