2400 x 6000 Titreşimli Elek

Kırma ve eleme tesislerindeki iş makineleri arasında en önemlilerinden birisi titreşimli eleklerdir.  Titreşimli elekler, tek şase üzerinde gövde, motor, yaylı süspansiyon ve titreşim mekanizmasından meydana gelmektedir.  Titreşimli elekler, ürünleri ebatlarına göre sıralayan ve paketleyen iş makinesidir.

Titreşimli elekler, 2-3 ve 4 katlı olarak üretim gerçekleştirir. Titreşimli eleklerin en önemli görevlerinden birisi, farklı boyutlardaki malzemelerin birbirinden ayrılma işlemini sağlamasıdır.  Kurulum olarak da kolay olan titreşimli elekler, bu özelliğiyle kurulum ve nakil aşamasında firmalara kolaylık sağlar. Titreşimli eleklerde de birçok farklı boyutlarda ve özelliklerde çeşitler bulunmaktadır. Sıklıkla tercih edilen titreşimli eleklerden olan 2400×600 titreşimli elek imalatı firmamızca yapılarak satışa sunulmaktadır. 2400×600 titreşimli eleklerin üzerinde 37kw motor bulunmaktadır.

Firmamız bünyesinde tüm tesis ve santrallerde olduğu gibi titreşimli eleklerde Avrupa Birliği Standartlarına göre üretilip satışa sunulmaktadır. Kırma ve eleme tesislerinde tüm işlemlerin sorunsuz bir şekilde üretim aşamasından geçmesi ve malzemelerin arzu edilen kalitede imal edilmesi için titreşimli eleklerde büyük önem taşır. Firmamız, yüksek kalitede titreşimli elek üretimi yaparak, sektörün ihtiyacını karşılamaktadır. Üretim sürecinde kullanılan kaliteli malzemeler ve imalat aşamasındaki özen sonucunda tüm titreşimli elek modellerimiz yüksek bir kullanım ömrüne sahiptir. Firmamız bünyesindeki satılık 2400×6000 titreşimli elek fiyatları hakkında bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için firmamızı ziyaret edebilir veya iletişim numaralarımızdan firmamızı arayabilirsiniz.

2400 x 6000 Titreşimli Elek
Rate this post