2000×6000 Titreşimli Elek

Titreşimli Elek Ürünleri ebatlarına göre sıralayıp paketleyen ve 2-3-4 katlı olarak üretimi gerçekleştirilen iş makineleri titreşimli elek adını alır. Titreşimli elek, farklı boyutlardaki maddelerin birbirinden ayrılmasını sağlar. Firmalar ihtiyaçları doğrultusunda talep ettiği formatta titreşimli elek kullanmaktadır.

Kırma ve eleme tesislerinin önemli iş makineleri arasında bulunan titreşimli elek, tek şase üzerinde gövde, titreşim mekanizması, motor ve yaylı süspansiyondan oluşur. Eleme işlemlerinde elekte oluşacak problemlere karşı müdahale edilebilecek şekilde üretimi gerçekleştirilmiştir. Kurulum olarak ve firmalara iş makinesinin transferi olarak zorluk oluşturmaz. İş makinesinin firmalara transferi ve kurulumu tek bir nakliye aracı ile gerçekleştirilebilmektedir.
Firmamız bünyesinde bulunan diğer iş makineleri gibi titreşimli elek de Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. İş makinesinin üretiminde çevreye ve insanlara karşı zarar verici hiçbir madde ve malzeme kullanılmamaktadır. Satışı gerçekleştirilen tüm iş makinelerinin olası arıza durumlarına karşı firmamız hazır olarak bulunur ve anında müdahale ederek firmaların iş ve zaman kaybını önler. En uygun titreşimli elek fiyatları için firmamızı aramaktan çekinmeyiniz!

2000×6000 Titreşimli Elek
Rate this post