180 m3 Beton Santrali

180 m3 beton santrali, en yüksek kapasitede üretime ihtiyaç duyan işletlerin tercihleridir. Saatte 180 m3 civarında üretim yapan iş makinasına müşteri isteklerine göre twin-shaft mikser eklenerek daha yüksek performans alınması sağlanabilir. Farklı isteklere göre ek araç ile destek verilebilen ürünlerimiz tamamen CE standartlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Kısa sürede kurulum imkanı sağlanan bu makinalar ile işlerinizi aksaymadan ve ara vermeden faaliyetlerinizi ürütebilirsiniz. Zorlu doğa şartlarına uygun olarak dayanıklı malzemeden üretilmiş olup insan sağlığına zarar verici hiç bir madde içermez. Bilgisayarlı kontrol sistemi sayesinde kolayca yönetilebilir. Uzun süreli işlerde yüksek performans ile kullanabileceğiniz.

powermix-180-sabit-beton-santraliAyrıca, işletme kaynaklarının doğru kullanılmasını sağlayarak, zamandan kazandırır ve kazanca dönüştürürler.

180 m3  Beton Santralleri, Uluslararası standartlara uygun, ağır çalışma ve iklim koşulları altında görev yapacak şekilde geliştirilmişlerdir. Bu sayede, üretim kalitesinden taviz vermeden, 7/24 çalışarak kesintisiz üretim çözümü sunabilmektedirler. Dünyanın her bölgesindeki işletmeler için, son derece kolay ve pratik kurulumları sayesinde; satın alma maliyetlerinden tasarruf sağlayarak, kaliteli üretimin alternafi haline gelmişlerdir.180 m3  Beton Santrali, Full otomatik otomasyon sistemi, operatör yönetimi ile üretim sürecinin takip ve kontrolünü kolaylaştırarak, olası kullanım ve üretim hatalarını ortadan kaldırmaktadır. Böylece; bakım ve üretim için gereken zaman ve maliyetlerden tasarruf sağlarken, kesintisiz ihtiyaç alanlarında aralıksız ve süratli üretim imkanı da sunmaktadırlar.

Yüksek performanslı ve dayanıklı 180 m3  Beton Santrali ile işiniz asla yarıda kalmaz!

180 m3 sabit beton santrali özellikleri ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilir, telefonlarımızı arayarak destek alabilirsiniz.

180 m3 Beton Santrali
Rate this post