150’lik Turbo Darbeli Kırıcı

150’lik Turbo Darbeli Kırıcı, saatte ortalama 600 ton taş kırma kapasitesi ile yüksek performans elde etmek isteyen işletmeler için idealdir. Uzun süreli kullanımlarda dayanıklılığı ile firmaların maddi yönden tasarrufunu sağlayan bu ürünümüz, kolay ve kısa süreli kurulumu ile zaman konusunda da tasarruf sağlamaktadır.

Kum ve mıcır elde etmek için uygun olan 150’lik Turbo Darbeli Kırıcısahip olduğu hidrolik sistem sayesinde kolay temizlenme ve bakım özelliğine sahiptir. Kaliteli işler için ideal olan bu turbo kırıcı sayesinde işlerinizi sorunsuz ve en uygun şekilde yürütmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Fabo Makina‘nın uzman ekibi tarafından CE standartlarına uygun şekilde tasarlanan makinaları ile yeni işletmenizi bir adım önde faaliyete başlatabilir ya da zaten faaliyette olan işletmenizin gücüne güç katabilirsiniz. Zirveye taşıyan dayanıklı ve kaliteli iş makinalarımız hakkında detaylı bilgi almak, fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

150’lik Turbo Darbeli Kırıcı 250 mm’e kadar taş verilebilir.

150’lik Turbo Darbeli Kırıcının gövdesi 20 mm ST 52 sacdan mamül olup yan astarları 16-18 krom alışımlı manganganlar ile kaplıdır. Turbo darbeli kırıcıları daha fazla kapasite, kübik ürün ve azaltılmış aşındırma maliyetleri sunar. Yüksek dayanıklılığa sahip olmasının yanı sıra bakım kolaylığı da daha az toplam duruş süresi anlamına gelmektedir.

150’lik Turbo Darbeli Kırıcı ürünümüzü hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

[table id=17 /]150’lik Turbo Darbeli Kırıcı
Rate this post