140 m3 Mobil Beton Santrali

140 m3 mobil beton santrali, sabit beton santrali kurulamayacak alanlarda en yüksek performansta hazır beton üretmek için tercih edilen mobil beton santrali çeşididir. İşletme ihtiyacına göre özel olarak verimi arttırılabilen bu iş makinalarına 4 farklı özellikte mikser takılarak değişik yapıda hazır beton elde edilmesi sağlanabilir.

İmalat aşamasında insan sağlığı ve çevreye zararlı maddelerin kullanımına yer verilmeyen ürünlerimiz, mühendislerimiz tarafından CE standartlarında tasarlanmaktadır. Kullanımı sırasında her hangi bir arıza olduğunda firmamızdan anında destek alabileceğiniz ürünlerimiz, en zorlu şartlarda, en zor iklim koşullarında yıllarca verimli şekilde performans göstermektedir. Satış sonrası montaj, nakil, bakım, tamir ve yedek parça hizmetlerinde sorunsuz, kaliteli hizmet veren firmamız, 1 gün gibi kısa sürede iş makinanızı kurarak faaliyete başlamasını sağlayabilir. Dayanıklı ve yüksek performans ile çalışan iş makinaları sayesinde tasarruflu hizmet almak için firmamız ile iletişime geçebilir, mobil beton santrali fiyatları için telefon ile arayabilirsiniz.

140 m3 Mobil Beton Santralleri, Şirketimizin geniş kapsamlı İnovasyon çalışmalarının ve yüksek üretim teknolojisinin bir eseri olarak beton üreticilerinin kullanımına sunulmuş olup, beton üreticilerine aşağıda verilen avantajları sağlamaktadır:

  1. Nakliye Avantajı (Mobil Beton Santrallerinin Tümü Tek Bir Tır Çekicisi ile Sevk Edilebilmektedir.Dünyada bu özelliği ile tekdir.)
  2.  Özel Tasarımı Sayesinde Daha Az Kurulum Alanına İhtiyaç Duyması
  3. Çok Kısa Sürede Kurulum ve Devreye Alınabilme İmkanı (1 gün)
  4. Düşük Temel Maliyeti
  5. Çok Hassas Üretim Kabiliyeti (Tam Otomatik Bilgisayarlı Kontrol sistemi ile) ve Yüksek Kaliteli Beton Üretim İmkanı
  6. Güvenilir Ekipmanlar (Siemens,Özbekoğlu, Continantal , WAM, Farbo, Lincoln v.s)
  7.  CE (Avrupa)Standartlarına Uygunluk
  8. Kolay Bakım ve Düşük İşletme Maliyetleri

Yeni nesil 140 m3 Mobil Beton Santrali için bizimle iletişime geçiniz.

[table id=14 /]140 m3 Mobil Beton Santrali
Rate this post