120’lik Turbo Darbeli Kırıcı

120’lik Turbo Darbeli Kırıcı ,1. Kırıcı olarak kullanılmaktadır ince kum oranı yüksek turbo darbeli kırıcımız giren malzemenin %90 na kadar 0-50 mm  kum, mıcır gibi kübik malzeme üretimi yapabilmektedir. Saatte ortalama 180-300 ton taş kırma özelliği bulunan bu iş makinasını, kalker , kireç taşı gibi malzeme için kullanabilirsiniz. Hidrolik sistemi sayesinde kolaylıkla bakım ve tamiri yapılabilen 120’lik Turbo Darbeli Kırıcı, orta ve düşük bütçeli işletmeler için ideal bir üründür.

Firmamızın deneyimli kadrosu tarafından CE , İSO 9001 standartlarına uygun olarak tasarlanan ürünümüz, insan sağlığına zarar vermeyen nitelikteki kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Uzun süreli kullanımlarda dayanıklılığı ve kalitesi ile yıllarca işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz ürünümüzün, montaj, demontaj, nakil, bakım, yedek parça ve tamir hizmetlerinde 7 gün 24 saat destek hizmetlerimiz aracılığı ile yararlanabilirsiniz. Alanının lider isimlerinden olan Fabo Makina ile siz de kendi sektörünüzde yükselip zirvedeki yerinizi almak için bizi arayabilir, makina fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.
120’lik Turbo Darbeli Kırıcı Hidrolik Ayarlı Darbeli Kırıcı 400 mm’e kadar taş verilebilir. 120’lik Turbo Darbeli Kırıcı gövdesi 15 mm ST 52 sacdan mamül olup yan astarları 16-18 mangan veya hardox-450 saç ile kaplıdır.
120’lik Turbo Darbeli Kırıcı daha fazla kapasite, kübik ürün ve azaltılmış aşındırma maliyetleri sunar. Yüksek dayanıklılığa sahip olmasının yanı sıra bakım kolaylığı da daha az toplam duruş süresi anlamına gelmektedir.
120’lik Turbo Darbeli Kırıcı fiyatı için hemen arayınız!

[table id=9 /]120’lik Turbo Darbeli Kırıcı
Rate this post