110 luk Konkasör Tesisi

Taş kırma tesisi olarak da bilinen konkasör tesisleri, 0-700 mm arasındaki farklı boyutlara sahip sert ve aşındırıcı taş ve kayaları kırarak ufak parçalar haline getiren tesislerdir. Bu tesislerde elde edilen malzemeler beton agregası , alt yapı temel malzemesi  ve yol yapımında yaygın olarak kullanılmaktadır.  Konkasör tesisleri,Titreşimli kaya besleme bunkeri , çeneli kırıcı , sekonder darbeli kırıcı , titreşimli elek , tersiyer kırıcı ve konveyör bantlardan oluşmaktadır.. Konkasör tesislerinden maksimum verim elde edebilmek için satın alınan tesisin güçlü ve yüksek performanslı olması büyük önem taşır. Özellikle en önemli işlem olan kırma işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi tüm üretim sürecinin en önemli aşamasıdır. Firmamız, İSO , CE , TÜRKAK belgeleri ile Avrupa standartlarında üretim yapması ile yurt dışı ve yurt içi sektörün öncülerinden birisi olmuştur.

Konkasör tesisleri, sabit ve mobil üretildiği gibi farklı kapasitelerde de üretilmektedir. Genellikle 100-180 ton saat kapasiteli 90’lık konkasör tesislerinin ardından en çok tercih edilen tesislerden olan 110’luk konkasör tesisleri 1 saatte 200-300 tona kadar malzeme işleyebilmektedir. Bilindiği üzere 90’lık konkasör tesisleri 100-180 tona kadar malzeme kıra bilmektedir . Özellikle orta bütçeli işletmeler tarafından tercih edilen 110 luk konkasör tesisleri, orta miktar denilebilecek 200-300 tona kadar üretim yapabilmektedir. Daha yüksek miktarda üretim yapacak firmalar 125’lik ya da 140’lık konkasör tesisleri alarak 600 tona kadar üretim yapabilir. Firmamız, sektör için gerekli olan 110 luk konkasör tesisi imalatının yanı sıra tüm farklı kapasitelerde üretim yapabilen konkasör tesislerinin üretimini de firması bünyesinde gerçekleştirerek piyasaya sunmaktadır.
Firmamız, sektördeki çalışma koşullarının zorluklarını bildiğinden dolayı üretimlerinde dayanıklılığa büyük önem vermiştir. Firmamızın tüm konkasör tesisi üretimleri zorlu hava ve çalışma sahası koşullarına direnç göstererek başarılı bir şekilde çalışır. Hiçbir zorluk karşısında performansından ödün vermeyen üretimlerimiz uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Tüm üretimlerimiz, CE standartlarına uygun olup, herhangi bir problem karşısında firmamız garantisi ve güvencesi altındadır. Firmamız, satış öncesi gösterdiği ilgiyi satış sonrası da göstermekte ve gerekli durumlarda teknik destek ekibiyle hizmet de sağlamaktadır. Çalışmanın ayrıcalığını hissedeceğiniz firmamızdan, 110 luk konkasör tesisi fiyatı almak ve sorularınızı sormak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.110 luk Konkasör Tesisi
Rate this post