100-150 Ton Saat Kapasiteli Kırma Eleme Tesisi

100-150 Ton Saat Kapasiteli Kırma Eleme Tesisi
Kırma eleme tesisleri, farklı boyutlardaki taş ve kaya parçalarını kırma işlemlerinden geçirerek ufak parçalar haline getirip, kullanım için uygun hale getiren tesislere denmektedir. Kırma eleme tesisleri, sabit ve mobil olarak üretilmektedir. Sabit kırma eleme tesisleri, isminden anlaşıldığı üzere belirli bir iş sahasına sabitlenerek uzun bir süre çalışma gerektiren durumlarda tercih edilmektedir. Mobil kırma eleme tesisleri ise kısa süreli çalışmalar için uygundur. Mobil tesislerin özelliği, taşınabilmesinin ve kurulumunun kolay olmasıdır. Kısa süreli işlerin tamamlanmasının hemen ardından farklı sahalara tek bir tır ile taşınabilmekte ve aynı gün içerisinde tesisin kurulumu yapılabilmektedir. Firmalar, çalışma sürelerine bağlı olarak bu tesisler arasında seçim yapmaktadır. Tüm bu tesisler farklı kapasitelerde de üretilmektedir.

Düşük bütçeli işletmeler genellikle 100-150 ton saat kapasiteli kırma eleme tesislerini tercih etmektedir. Saatte ortalama olarak 100-150 ton civarında malzeme kıran bu tesisler, düşük kapasitede üretim gerçekleştirir. Firmamız saatte 100 tondan 1000 tona kadar üretim gerçekleştirme potansiyeline sahip konkasörler imal etmektedir. Firmalar, çalışmalarına başlamadan önce hedefledikleri üretim miktarına uygun kırma eleme tesisleri alarak çalışmalarına başlamalıdır. Firmamız, sektör için gerekli olan tüm kırma eleme tesislerinin imalatını yapmakta ve sektörün hizmetine sunmaktadır.
Firmamız, 100-150 ton saat kapasiteli kırma eleme tesisi imalatını Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak gerçekleştirmektedir. Üretimi gerçekleştirilen bu tesislere, talep edildiği takdir de bazı eklemelerde yapılabilmektedir. Firmamız, üretim sürecinde ürettiği tesislerin uzun ömürlü olmasına, yüksek performans göstermesine ve zorlu çalışma koşullarına karşı dayanıklı olmasına büyük özen ve önem göstermektedir. Bu özen sonucunda, sektörün en dayanıklı ve yüksek performanslı tesisleri firmamızca üretilmektedir. Firmamız, tüm tesislerinin satışını yaparken, müşterilerine garanti de vermekte ve olası problemler karşısında teknik ekibiyle hizmet sağlamaktadır. Firmamız, tesis satışlarında fiyat ve ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Firmamızdan, 100-150 ton saat kapasiteli kırma tesisi fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim kanallarımızdan irtibat kurabilirsiniz.100-150 Ton Saat Kapasiteli Kırma Eleme Tesisi
Rate this post